ua ru

Байден перемагає на виборах в США, - CNN

Байден перемагає на виборах в США, - CNN Фото: Джо Байден (flickr.com/gageskidmore)
Автор: РБК-Украина

Представник Демократичної партії та колишній віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден здобув перемогу на виборах президента США. Він отримав 273 голоси виборників.

Про це повідомляє CNN.

Байден перемагає на виборах в США, - CNN

Демократ отримав понад 270 голосів виборників, які потрібні для перемоги на президентських виборах. У чинного президента США Дональда Трампа - 213 голосів.

Про перемогу Байдена повідомляє й інформагентство Associated Press. За його даними, лідер демократів перемагає з результатом 284 голоси вибірників. Трамп же отримав 214.

Байден перемагає на виборах в США, - CNN

Крім того, NBC і Edison Research також віддають перемогу главі Демократичної партії після підрахунку голосів у Пенсільванії. Оголосив про перемогу Байдена і телеканал Fox News.

Джо Байден народився 20 листопада 1942 року в Скрентоні, штат Пенсільванія, а потім сім'я переїхала в штат Делавер.

У 30 років він став одним з наймолодших сенаторів в історії США. Штат Делавер в Сенаті він представляв з 1973 по 2009 рік. Буквально через кілька тижнів після того, як Байден отримав цю посаду, його дружина і 13-місячна дочка загинули в автомобільній аварії. Сини Хантер і Бо отримали травми, політик присягнув Сенату в їх лікарняній палаті.

Байден обіймав пост віце-президента в адміністрації 44-го глави американської держави Барака Обами.

На момент інавгурації 20 січня 2021 роки йому буде 78 років - він стане найстаршим президентом за всю історію США.

Зазначимо, голосування на всезагальних виборах в США відбулося 3 листопада. Понад 100 мільйонів американців проголосували на виборах достроково через пандемію коронавірусу. Оскільки частина виборців голосувала поштою, то підрахунок результатів триває довше, ніж зазвичай.

Нагадаємо, розрив між Трампом та Байденом був мінімальним.

Крім того, джерела в оточені президента США говорять, що Трамп не планує визнавати поразку на виборах, поки не вичерпає всі юридичні інструменти.