ru ua

Кравчук запропонував виробити єдиний документ для роботи ТКГ

Кравчук запропонував виробити єдиний документ для роботи ТКГ Фото: Леонід Кравчук (facebook.com)

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував виробити єдиний документ для ТКГ. Він повинен стати відправною точкою для подальшої роботи групи.

Про це повідомляє сторінка української делегації в ТКГ в Telegram.

Кравчук запропонував представнику ОБСЄ та голові політичної підгрупи ТКГ П'єру Морелю створити єдиний документ, в який внести найкращі пропозиції від політичних радників делегацій. Цей документ, який повинен стати "дороговказом для подальшої роботи ТКГ", затвердять лідери країн Нормандської четвірки.

Крім цього, Кравчук підкреслив, що уповноваженими для переговорів у ТКГ є тільки учасники делегацій країн-учасниць конфлікту, які призначені президентами України і Росії. Інші можуть брати участь у статусі консультантів та експертів з окремих питань.

Раніше повідомлялося, що в четвер, 21 січня, на засіданні Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі взяв участь заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак. Раніше він не брав участь у ТКГ.

Нагадаємо, на цьому тижні повідомлялося, що на переговорах по Донбасу з'явилися нові люди. Сьогодні стало відомо, ким є ці люди.

Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що російська сторона намагається заблокувати переговорний процес і зробити представників "ЛДНР" повноцінними учасниками.