Україна - Німеччина: онлайн-трансляція матчу Ліги націй (рахунок 1:2)

Україна - Німеччина: онлайн-трансляція матчу Ліги націй (рахунок 1:2) Фото: Україна - Німеччина (twitter.com/DFB_Team)

Збірна України прийме національну команду Німеччини в рамках третього туру Ліги націй. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Гра відбудеться у Києві на НСК "Олімпійський".

Матч завершено 1:2

90+5 хв. Фінальний свисток! Дива не сталося.

90+4 хв. Заміна для затягування часу від Льова - Хаверц змінив Гнабрі.

90+3 хв. Шапаренко спробував пробити здалеку, але дуже далеко від цілі.

89 хв. Українці йдуть вперед, але надовго затриматися на чужій половині не виходить.

85 хв. Два удари Малиновського пройшли повз ціль.

84 хв. Автор першого гола німців Гінтер вирішив зупинити прорив Зубкова і отримує попередження.

80 хв. Перша заміна у збірної Німеччини - Вернер змінив Дракслера.

78 хв. Третя заміна у збірної України - Шапаренко вийшов на поле замість Коваленко.

77 хв. ГОООООЛ Малиновський впевнено переграє Нойєра! Інтрига відроджується! У "синьо-жовтих" близько 15 хвилин, щоб відігратися.

75 хв. ПЕНАЛЬТІ!!! Яремчук прорвався в чужу штрафну з лівого флангу атаки і був збитий Зюле. Арбітр призначає 11-метровий у ворота німців.

70 хв. Оновлює позиції Шевченко: замість Ярмоленка вийшов Марлос, а Циганкова замінив Зубков.

60 хв. Момеееееент! Ось зараз треба було забивати! Малиновський відпасував низом на Циганкова і той увірвався до Нойєра, але пробив слоба і прямо в руки голкіперу.

57 хв. Знову тягне воротар! Клостерман пробивав під поперечину, але Бущан встиг зреагувати.

53 хв. Тоні Кроос грубо зіграв проти Руслана Малиновського і отримав за це жовту картку.

51 хв. Дракслер б'є метрів з восьми, а ось тепер вже Бущан виручає.

49 хв. ГОЛ! Клостерман навісив у воротарську, Бущан випускає м'яч з рук прямо на голову Горецьки, який подвоїв перевагу бундестім.

46 хв. Другий тайм розпочався!

45+1 хв. Перший тайм закінчився. Поки 0:1 на користь гостей.

41 хв. Малиновський захопився в атаці і отримав жовту картку за фол проти Гінтера. Матч проти Іспанії буде без нього.

34 хв. Магічний (черговий!) сейв Бущана після удару головою від Гнабрі!

31 хв. Кімміх пробив з-за меж штрафного під поперечину воріт, але в стрибку врятував свою команду Бущан!

26 хв. Ярмоленко впав на газон після невдалого прийому м’яча. Все добре з Андрієм, продовжуємо гру.

21 хв. Яремчук мав шанс відразу ж зрівняти рахунок, та не вдалося йому влучити у ціль. Сильно, але вище воріт.

20 хв. ГОЛ! Гінтер відкриває рахунок в матчі! Але впадати у відчай рано. Збірна Німеччини відкривала рахунок у чотирьох останніх матчах Ліги націй та жодного разу не перемогла.

14 хв. Німці більше володіють м'ячем і починають підбиратися до воріт Бущана.

11 хв. Горецький небезпечно зіграв проти Бущана. Фол в атаці.

6 хв. А ось і відповідь від Німеччини! Гнабрі отримав м'яч перед нашому штрафному і на силу пробив, але Бущан зумів парирувати цей м'яч.

1 хв. З атаки від команди Шевченко почалася гра. Соболь навісив у штрафну на Ярмоленка, але захист суперника зіграв надійно.

- Матч розпочався.

- Виходять команди на поле, слухаємо гімни країн.

- Сьогодні вперше за час карантину в Україні пройде матч збірної з глядачами. З огляду на обмеження УЄФА і місцевої влади, трибуни "Олімпійського" можна заповнити лише на 30%. Так ось, на матч продали всі квитки !!!

- Збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми, а суперники вийдуть на поле в білому.

Фото УАФ

- Тренери визначилися з гравцями, які вийдуть на поле з перших хвилин.

Україна: Бущан - Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь - Малиновський, Сидорчук, Коваленко - Ярмоленко, Циганков, Яремчук
Запасні: Шевченко, Різник, Пластун, Чеберко, Шапаренко, Марлос, Конопля, Харатін, Шепелев, Михайличенко, Макаренко, Зубков

Німеччина: Нойер - Гінтер, Зюле, Рюдігер - Клостерманн, Кімміх, Кроос, Халстенберг - Дракслер, Горецька - Гнабрі
Запасні: Лено, Трапп, Кох, Та, Вернер, Брандт, Вальдшмідт, Нойхаус, Хофманн, Госенс, Хаверц, Джан

- Вітаємо! Сьогодні наставник збірної України Андрій Шевченко спробує добути для своєї команди першу в історії перемогу над командою Німеччини. Раніше в трьох поєдинках німці перемогли, ще у трьох було зафіксовано нічию.