Українська делегація поїде до Страсбурга на січневу сесію ПАРЄ
![Українська делегація поїде до Страсбурга на січневу сесію ПАРЄ](https://www.rbc.ua/static/img/1/3/131890377_164615632076093_3484483799537449088_n_650x410.jpg)
Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи провела екстрене засідання щодо січневої сесії організації. Делегація вирішила їхати до Страсбурга, щоб в оффлайн режимі взяти участь у сесії ПАРЄ.
Про це заявила голова української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько на своїй сторінці в Facebook.
За словами нардепа, ПАРЄ вирішила проводити зимову сесію у 2021 році в гібридному форматі, тобто делегації за бажання можуть приїхати у Страсбург, а інші - братимуть участь онлайн.
"Представники усіх фракцій одноголосно висловилися, що треба їхати на січневу сесію в ПАРЄ. Україна потребує сильного голосу на міжнародних майданчиках", - написала вона.
Нагадаємо, жовтнева сесія ПАРЄ в Страсбурзі була скасована через пандемію коронавірусу.
До цього через пандемію коронавірусу було скасовано весняну сесію ПАРЄ. Вона мала відбутися 20-24 квітня.