ua en ru

Міноборони відсторонило 7 посадових осіб після аварії АН-26

Міноборони відсторонило 7 посадових осіб після аварії АН-26 Фото: розбився літак АН-26 (twitter com patriarchua)

Міністерство оборони відсторонило сімох чиновників після аварії літака АН-26 під Чугуєвом. З них п'ятеро - члени бригади, двоє - заступники керівника Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олег Уруський в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

"Указом міністра оборони відразу були відсторонені сім посадових осіб: двоє - заступники керівника університету і п'ятеро - члени бригади", - зазначив Уруський.

Раніше голова урядової комісії з розслідування катастрофи, заявив, що буде проведена перевірка організації польотів в університеті ім. Кожедуба. Є питання і до дій екіпажу літака.

Також сьогодні віце-прем'єр-міністр повідомив, що завершений процес розшифровки чорних скриньок літака АН-26.

В матеріалі РБК-Україна "Фатальна помилка: через що міг розбитися АН-26 під Харковом" ви можете прочитати про можливі причини катастрофи літака в Чугуєві.

До речі, дивіться у новому випуску "Свободи слова Савіка Шустера" про те, чому загинули 26 військових під час навчального польоту, і в якому стані взагалі знаходиться українська військова авіація. Також експерти висловлюються про війну між Вірменією і Азербайджаном і обговорюють багато інших актуальних на сьогодні тем.

Головна тема "Свободи слова Савіка Шустера" - катастрофа Ан-26 під Чугуєвом

Нагадаємо, що в минулому випуску "Свободи слова Савіка Шустера" експерти обговорювали різноманітні теми. Зокрема, екс-голова Верховної Ради Республіки Білорусь Станіслав Шушкевич прокоментував "таємну інавгурацію" Олександра Лукашенка, назвавши її "коронацією".

Шушкевич висловився про "таємну інавгурацію" Лукашенка

Також глава МЗС Дмитро Кулеба чітко розповів про позицію України по Олександру Лукашенко і в цілому ситуації в Білорусі.

Кулеба озвучив позицію України щодо Білорусі

Під час розмови про місцеві вибори, які пройдуть в Україні 25 жовтня, мер Дніпра Борис Філатов розповів, як в Умані зареєстрували двох клонів мера, а самого мера зняли з реєстрації, і хто за цим стоїть.

Філатов висловився про реєстрацію двох клонів мера в Умані

Не оминули гості студії стороною і тему коронавірусу. Так, Юлія Тимошенко поділилася жахами пережитої хвороби.

Тимошенко поділилася страхами, яким піддалася під час COVID-19

А ще відомий біолог-генетик Олександр Коляда розповів, коли варто очікувати вакцину від COVID-19, а також висловився про ефективність карантину і про ціни на ПЛР-тести.

Біолог-генетик Олександр Коляда розповів про коронавірус в Україні