"Динамо" вперше за чотири роки вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів

"Динамо" вперше за чотири роки вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів Фото: автори забитих голів "Динамо" у ворота Гента (twitter.com/DynamoKyiv)

Кияни на своєму полі розгромили бельгійський "Гент"

Київське "Динамо" розгромно обіграло бельгійський "Гент" у матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Зустріч на НСК "Олімпійський" в Києві завершилася з рахунком 3:0.

Як і в першій грі, кияни відкрили рахунок на 9 хвилині. М'яч у ворота суперника відправив Віталій Буяльський. І, так само як в матчі у Генті, після чудового початку і швидкого голу "біло-сині" віддали ініціативу супернику. Проте на цей раз не пропустили, а забили самі.

Після перерви "Гент" грав яскравіше і активніше, але знову забивали лише кияни. Рахунок до великого довів Жерсон Родрігес, впевнено реалізувавши 11-метровий. Героєм матчу став воротар Георгій Бущан, який не раз рятував ворота команди.

Нагадаємо, у першій зустрічі кияни перемогли з рахунком 2:1.

Таким чином, "Динамо" пробилося до групового етапу Ліги чемпіонів вперше з 2016 року. До цього "біло-сині" пропускали цю стадію турніру максимум два сезони поспіль.