Динамо - Гент: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів (рахунок 3:0)

Динамо - Гент: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів (рахунок 3:0) Фото: "Гент" - "Динамо" (kaagent.be)

Момент істини для киян

"Динамо" зіграє з "Гентом" у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "Футбол 1". Перший матч в Бельгії завершився перемогою киян - 2:1.

Матч завершено 3:0

90 хв. Нічого не додав арбітр. Вітаємо "Динамо" з виходом до групового етапу!

90 хв. Бущан забирає м'яч після удару Букарі - "Гент" відчайдушно атакує.

86 хв. Обидві команди досить багато фолять на останніх хвилинах гри.

80 хв. Показово! Статистика сейвів - 10 у Бущана сьогодні проти 2 у його колеги за амплуа Руфа.

75 хв. Таки забиває "Гент", але з положення "поза грою".

71 хв. Неймовірний Бущан! Кілька спроб пробити було у футболістів "Гента", але всякий раз голкіпер виручав.

64 хв. Бущан вчергове рятує ворота після удару Дорша.

59 хв. Спекотно біля воріт "Динамо"! Три поспіль кутових розіграли бельгійці з низкою небезпечних ударів. Свою команду продовжує рятувати Бущан, раз Караваєв виніс м'яч з лінії воріт.

51 хв. Бущан знову виручив свою команду, фіксуючи м'яч після удару Дорша.

50 хв. ГООООООООЛ Жерсон Родрігес спокійно реалізує пенальті, пробивши по центру.

49 хв. Супряга увірвався до штрафного, де був із фолом зупинений Нуріу Фортуною. Ще один пенальті!!!

46 хв. Розпочався другий тайм. Тренери обійшлися без замін в перерві.

45+2 хв. Тайм підійшов до кінця.

42 хв. Пластун отримує попередження за грубий фол проти Буяльського.

40 хв. На жаль, Шимон Марциняк скасовує своє рішення - Супряга потрапив у положення "поза грою".

40 хв. Арбітри VAR доволі довго переглядають повтори епізоду.

38 хв. Нгадеу-Нгаджуі фолить проти Супряги. Арбітр призначає ще один пенальті на користь "Динамо"!!!

36 хв. ГООООООООООООООЛ! Карлос де Пена реалізує 11-метровий, пробивши у правий кут! Руф вгадав напрям польоту м'яча, проте не дотягнувся до нього.

35 хв. Пластун грає рукою у своїй штрафній. Суддя призначає пенальті!!!

29 хв. Жовта картка для Кастро-Монтеса, який зірвав вихід де Пени до воріт "Гента".

25 хв. Як і в першій грі після чудового початку і швидкого голу "біло-сині" віддали ініціативу супернику.

21 хв. Букарі мав всі шанси зрівняти рахунок, безперешкодно пробиваючи по воротах. Ще один сейв від Бущана!

19 хв. А тепер момент у "Гента"! Пластун завдає удару по воротах, але Бущан на місці - спіймав м'яч.

17 хв. Штанга! Шапаренко знову опинився з м'ячем перед штрафним "Гента" і зльоту пробив, але влучив у стійку.

14 хв. Шапаренко б'є по воротах, але м'яч влучив у Пластуна.

9 хв. ГОООООООООООЛ забиває Віталій Буяльський! Як і в першому матчі у Генті, динамівці виходять уперед на 9 хвилині!

4 хв. Шапаренко пробивав з лівого флангу атаки, але відправив м'яч вище створу воріт.

3 хв. Карлос де Пена кинувся у швидкісний прорив, але опиняється на газоні. Пластун не дозволив йому увірватися в штрафну. Арбітр дає свисток, фіксуючи фол на користь київської команди.

1 хв. Матч розпочався!

- Команди на полі, лунає гімн Ліги чемпіонів.

- Гравці "Гента" проводять перевірку поля НСК "Олімпійського".

- Стартові склади

"Динамо": Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Буяльський, де Пена, Родрігеш, Супряга
Запасні: Бойко, Сирота, Андрієвський, Шепелев, Вербич, Циганков, Соль

"Гент": Руф, Нуріу Фортуна, Нгадеу-Нгаджуі, Пластун, Кастро-Монтес, Дорш, Овусу, Ньянгбо, Кляйндінст, Букарі, Депуатр
Запасні: Косеманс, Мохаммаді, Ботак, Самуаз, Маррех, Кумс, Годо

- Динамівці сьогодні вийдуть на поле в білому комплекті форми (голкіпер - у чорному), а суперники з Бельгії - у синьому екіпіруванні (голкіпер - у червоному).

- Вітаємо уболівальників у текстовій онлайн-трансляції! Ніч Ліги чемпіонів попереду!