ru ua

Зеленський зустрінеться з Путіним лише у разі обговорення питання Криму, - Никифоров

Зеленський зустрінеться з Путіним лише у разі обговорення питання Криму, - Никифоров Фото: Зеленський не планує зустрічатися з Путіним без обговорення питання Криму (Віталій Носач, РБК-Україна)

Президент Україна Володимир Зеленський готовий зустрітися з головою РФ Володимиром Путіним, аби порушити питання окупованих територій. Російська сторона, зі свого боку, не готова це обговорювати.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова речника президента Сергія Никифорова у програмі "Взгляд с Банковой".

"Ви ж чули позицію російського президента - що вони готові зустрічатися, але питання Криму на порядок денний цієї зустрічі виносити не готові. А навіщо тоді зустрічатися? Зустрічатися, щоб обговорити що? Яка тема зараз у відносинах Росії та України важливіша за окупацію Росією окремих територій України? Тому, дійсно, є воля президента України зустрітися особисто з президентом Росії - в будь-який час, в будь-якому місці в межах нейтральної території", - заявив Никифоров.

За словами речника президента, питання зустрічі лідерів РФ та України ведуться, однак усе залежатиме від рішення Росії.

"Треба, щоб на цій зустрічі стояло питання про окупацію Росією частини території України. Тому розмова та контакти щодо цієї зустрічі на якомусь рівні дійсно підтримуються, але треба обов’язково домогтися того, щоб це найголовніше питання було винесено на порядок денний, чого РФ, звичайно, не хоче. У цьому сенсі ця зустріч залежить, за великим рахунком, від Росії - чи згодна вона говорити про те, що накоїла, і як Путін збирається це все виправляти", - додав Никифоров.