ru ua

В Україні готують експериментальний препарат для лікування COVID-19

В Україні готують експериментальний препарат для лікування COVID-19 Фото: для лікування COVID-19 готують новий препарат (УНІАН)
Автор: РБК-Україна

В Україні для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією готують експериментальний препарат. Зокрема, пацієнтам з тяжкою формою будуть вводити гіперімуноглобулін, створений на основі плазми, яка містить антитіла до COVID-19

Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів.

За словами міністр охорони здоров'я Максима Степанова, в рамках реалізації експериментального проекту буде заготовлятися плазма крові з антитілами з подальшою переробкою та виробництвом імуноглобуліну.

"Така плазма буде передано виробникам лікарських препаратів. У разі успішного проходження клінічних випробувань препарат буде використовуватися для лікування осіб, хворих на COVID-19 у важкому стані", - зазначив міністр.

Він додав, що на сьогодні клінічні випробування проходять в декількох країнах, в тому числі в США.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що антитіла після COVID-19 тримаються в крові 3-4 місяці, іноді до 6 місяців.

Відзначимо, минулого тижня з COVID-19 госпіталізували президента США Дональда Трампа. Йому стало значно краще після того, як йому зробили ін'єкцію коктейлю з антитіл до коронавірусу.