ua en ru

Рішення КСУ це прояв змови старих еліт і олігархів, - Зеленський

Рішення КСУ це прояв змови старих еліт і олігархів, - Зеленський Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Президент України Володимир Зеленський назвав рішення Конституційного суду щодо декларування публічним проявом змови частини старих еліт і олігархів. За його словами, зараз на шальках терезів: знищення того, за що боролися на Майданах, та повноцінна свобода.

Про це глава держави написав у своєму Telegram-каналі.

Зеленський зазначив, що судді нібито злякалися відповідальності.

"Вони (судді) довго сиділи в засідці. Поки не почалися, нарешті, перевірки декларацій чиновників. Поки НАБУ ... не отримало право на повноцінну оперативно-розшукову роботу. Поки не запрацював ВАКС ... І ось тут їм усім стало страшно", - заявив він.

Глава держави додав, що наступним судді хочуть порушити роботу Вищого антикорупційного суду, який "саджатиме топ-крадіїв за ґрати".

"Демарш Конституційного суду - це публічний прояв змови частини старих еліт і олігархів проти президента і проти країни. Конкретно проти. Бо тільки слабкий президент і слабка держава – запорука збереження їхнього корупційного способу життя", - додав Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський вніс до парламенту проект закону про припинення повноважень всіх суддів КСУ після рішення щодо декларування.

У Раді Європи закликали українську владу відмовитися від звільнення суддів у неконституційний спосіб навіть з поважної причини.