ru ua

Суд відхилив позов штабу Трампа через підрахунки голосів у Філадельфії

Суд відхилив позов штабу Трампа через підрахунки голосів у Філадельфії Фото: Дональд Трамп (facebook com WhiteHouse)

Верховний суд штату Пенсільванія відхилив позов штабу президента США Дональда Трампа, в якому вказується, що у Філадельфії була обмежена можливість спостерігачів стежити за підрахунком голосів. На думку юристів, позови навряд змінять результати голосування.

Про це повідомляє NBC News.

Верховний суд штату скасував це рішення 5 голосами проти двох.

"Ми вважаємо, що застосовуються в цьому документі положення комісії були розумними", - йдеться в документі суду.

Як наголошується, дані положення дозволяли представникам кандидатів стежити за тим, як комісія здійснює свою діяльність відповідно до виборчого кодексу.

Раніше Республіканська партія США подала позов з вимогою визнати недійсними майже 10 тисяч бюлетенів, які в Пенсільванії прийшли із запізненням. Однак апеляційний суд третього округу США відхилив цей позов.

Нагадаємо, адвокати зі штабу Трампа відкликали судовий позов з вимогою перерахувати голоси на виборах в штаті Аризона. Штаб Трампа прийшов до висновку, що це не допоможе Трампу здобути перемогу в цьому штаті.

РБК-Україна в матеріалі "Трамп не здається. Чи зможе Байден втримати перемогу і що буде далі" писало про те, чому Трамп чіпляється за Білий дім, а також, хто може зайняти ключові посади в адміністрації Байдена.