ua en ru

По справі Новака провели нові затримання

По справі Новака провели нові затримання Фото: Славомір Новак (flickr.com/platformaobywatelskarp)

По справі екс-гендиректора "Укравтодору" і колишнього міністра транспорту Польщі Славоміра Новака провели нові затримання. Польські правоохоронці затримали ще трьох осіб у рамках розслідування.

Про це повідомляє польське інформагентство РАР.

Затриманим пред'явлено звинувачення в наданні Новаку хабарів на загальну суму кілька сотень тисяч злотих (понад 1 млн грн) за впливові посади.

Серед затриманих - екс-глава паливно-енергетичного концерну Даріуш К., а також колишній голова правління енергетичної компанії Войцех Т.

За даними слідства, хабарі давалися в період, коли Новак виконував обов'язки голови політичної Ради кабінету міністрів і коли він обіймав посаду міністра транспорту, будівництва та водних ресурсів Польщі.

Нагадаємо, Новака підозрюють у вимаганні та отриманні хабарів за надання приватним компаніям контрактів на будівництво і ремонт доріг в Україні, а також у відмиванні грошей.

В САП заявляли, що деякі особи, в тому числі державні службовці, які знали про зловживання, вже висловили готовність співпрацювати зі слідством і надати інформацію про корупцію в "Укравтодорі".