ru ua

Львів не збирається дотримуватися карантину вихідного дня

Львів не збирається дотримуватися карантину вихідного дня

Мер Львова Андрій Садовий вважає, що рішення уряду про введення карантину вихідного дня дурне. Воно "поховає" малий і середній бізнес.

Про це він заявив у коментарі РБК-Україна.

Садовий впевнений, що для введення таких обмежень потрібно спочатку побудувати систему компенсацій підприємцям і бізнесменам.

"Ми ще не бачили підсумкового рішення уряду, але поки інформація вказує на відсутність здорового глузду. Наприклад, кафе отримують за суботу і неділю 40-50% тижневої виручки. Яка для них компенсація? А тисячам людей куди піти? Якщо ми хочемо бути відповідальними, то давайте робити як у Німеччині, Франції, Італії та Польщі. Дамо спочатку гроші, компенсує людям втрати, а потім будемо говорити про якісь обмеження", - зазначив Садовий.

Вдень у середу Садовий заявив, що львівська влада не збирається виконувати рішення Кабміну про локдауне вихідного дня. Про це мер Львова сказав під час мітингу підприємців біля будівлі Львівської облдержадміністрації.

"Карантин вихідного дня, на мою думку, - це дурниця. Ми були, є і будемо разом з вами, жодного неправильного вирішення місто приймати не буде. Ми з вами повинні взяти на себе всі зобов'язання: ніяких банкетів, ювілеїв чи весіль, але про повний локдаун не можна говорити", - підкреслив Садовий.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет міністрів затвердив введення карантину вихідного дня. Вже в найближчі вихідні та протягом мінімум трьох тижнів буде обмежена діяльність кафе і ресторанів (робота на винос) та інших розважальних закладів. Працювати будуть, переважно, продуктові та побутові магазини, АЗС і аптеки.

Крім цього відомо, що в уряді розглядають можливість продовження карантину вихідного дня та після закінчення спочатку затверджених трьох тижнів.